Zde se bude každý týden objevovat nové a nové bodování, které bude kontrolou pro děti, jak si vedly a zároveň pro rodiče, že Kapříci byli ve středu odpoledne skutečně na kroužku.
Ve školním roce se boduje nejen chytání, vědomosti, ale i chování. Vítězové bodování jsou na závěr roku odměněni nejen cenami, ale pro nejlepší bodované je připraveno i soustředění a hezký víkend na naší místní vodě.

Je dobojováno!

 


MLADŠÍ:

   1. pololetí celkem 6.2.
20.2.
13.3. 27.3. 10.4. 17.4. 24.4. 15.5. 18.5. 29.5. 5.6. Celkem
Daňek Matouš 49         50 12   25 14 10 160
Tůma Matouš 185 20               13 10 228
Votruba Petr 240 20 20 21     15     12 15 343
Augusta Matěj 248 20 24 28 18   10 15 25 14 11 413
Hausdor Sebastian 189 10 23 25 22 50 10 12 25 11 10 387
Chadraba Karel 193 20 26 27 14 50 10 15 25 16 21 417
Andrlík Vojtěch 136 10 25   19   10         200
Krupka Vojtěch 281 20 28 23 18 50 11 13 25 17 19 505
Tichý Jakub 219 20 21 24 16 50 10   25 15 11 411
Horálek David 171 20 21 29 19 50 10         320
Velímský Vít 193 20 23 24 23   10 12     12 317
Volenec Matěj 134 10                   144
Volencová Karolína 298 20 28 30     26     16 17 435
Kryštof Šindelář 96 20 21 26 17             180

 

STARŠÍ:

  1. pololetí 13.2. 27.2. 20.3. 3.4. 17.4. 24.4. 15.5. 18.5. 29.5. 5.6. Bodování celkem
Psota Matyáš 220     26 11 50   12 25 28 13 385
Vraná Anna 71                     71
Vraný Michal 168     30     16       10 224
Verner Roman 265 10 10 35 19 50 19 12 25 26 13 484
Netál Michal 217 10 10 30 20 50 21 19   19 18 414
Pavelka Tomáš 129     25   50 20   25     249
Vondra Vít 146 10 10 26 10 -50 12   25   10 199
Zinek Ondřej 272 10 10 32 21 50 17 28 25 24 12 501
Zinek Vojtěch 224 10   29 13 50       22 14 362
Stieber Matouš 226     32 25 50 23 11 25 19 15 426
 
Šíp Erik 203 10   30 11 50 12   25 18 15 374
Šíp Adam 221 10   32 15 50 10   25 19 17 399
Vrána Jaromír 215 10 10 35 20   21 18 25   23 377
Podhájecký David 184 10 10 25 12 50 10 10   12 12 335
Pánková Klára 142 10 10     50           212