Sobotní dopoledne na Podměšťáku patřilo Kapříkům.

28.05.2017 07:08

Proběhly zde první "Kroužkové závody Kapříků". Ty měly prověřit připravenost a dovednosti. Závodilo se ve dvou kategoriích. Kategorie "ZAČÁTEČNÍK", pro děti které začaly chodit mezi nás v letošním školním roce 2016/17. A kategorie "POKROČILÍ", pro všechny Kapříky, kteří navštěvují kroužek déle jak rok.

Po rozlosování se děti rozprchly kolem Podměšťáku a netrpělivě začaly připravovat vybavení a krmení. Závod měl dvě kola a při přestávce se děti přesunuly na svá druhá působiště. Všichni Kapříci tentokrát chytili alespoň jednu rybku a nikdo tak nezůstal bez úlovku.

Při závěrečném vyhodnocení první tři z každé kategorie obdrželi pěkné ceny od našich sponzorů z RCCC a ostatní také neodešli s prázdnou. Drobné ceny dostal každý ze zúčastněných.

Na prvním místě v kategorii začátečníků skončil Vítek Vondra, druhým byl Matěj Volenec a na třetím místě skončil Vojta Zinek.

V kategorii pokročilých byla první Karolína Volencová, druhý skončil David Viktora a třetí Romča Verner.

Chci poděkovat všem kteří ze zúčastili sobotního dopoledne. Dětem za vzorné chování hodné správných závodníků. Dospělím za spolupráci. Panu Jírkovi za krásně připravené břehy. RCCC za ceny, které věnovali. Naší místní organizaci a SÚS ČRS za podporu naší rybářské mládeže.

Doufám, že Kapříci příjdou poměřit svoje síly i s ostatnímy účastníky tradičních otevřených rybářských závodů v sobotu 3. června.

rybaricaslav.rajce.idnes.cz/Krouzkovy_zavod_27.5.2017

Výsledkovka Pokročilí.pdf (357954)
Výsledkovka Začátečníci.pdf (352502)