Rybářský kroužek ČRS MO Čáslav

Příští schůzka "STARŠÍCH" proběhne 24.října na Besedě od 17:00 hod.

S sebou si přineste pouze psací potřeby.

Novinky

04.06.2018 20:13

Tradiční rybářské závody ke Dni dětí se vydařily

Jako každý rok, tak i letos naše místní organizace uspořádala pro naše nejmenší Dětské rybářské závody na Podměstském rybníku. Soutěžílo se ve třech kategoriích. Mladší děti do dvanácti let, starší děti do patnácti a dorost do sedmnácti let. Závody byly jako každoročně otevřené pro širokou veřejnost. A to i pro děti, které nejsou registrovány, nebo nevlastní rybářský lístek. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 38 dětí.

Počasí se vydařilo, ale ryby to asi viděly trošičku jinak. Počet úlovků nebyl zdaleka tak velký, jako při středeční schůzce, ale i tak si děti zachytaly poměrně dobře. Úlovkem byl převážně kapr v ideální velikosti K2 a bílá ryba. Vyjímkou však nebyly ani větší ryby, jako třeba amur 71 cm. Pro všechny závodníky byly připraveny hodnotné ceny. Chtěl bych touto cestou poděkovat každému kdo přidal ruku k dílu při přípravě a realizaci závodu. Chci poděkovat Mo Čáslav, SÚS ČRS a našim sponzorům. Rybářským potřebám Betafish, které nás dlouhodobě podporují, firmě Primo s.r.o. a Panu Nešporovi za sladkou odměnu, která dětem přišla k chuti.

13.05.2018 16:08

Pohár předsedy SÚS míří do Rožmitálu a do Čáslavi

Celý článek zde: crs-sus.cz/pohar-predsedy-sus-miri-do-rozmitalu-a-do-caslavi/

CHLAPCI DĚKUJI!!!!

03.05.2018 11:43

Uklízeli jsme Žabárnu i Podměšťák...

... i když se sešlo míň Kapříků než při chytání, byla jejich účast velice důležitá. Vyčistili jsme břehy, nejprve Žabárny, kde jsme sesbírali skoro tři pytle odpadků. Vzhledem k tomu, jak jsou cesty frekventované, nepředpokládám, že odpad vyprodukovali pouze rybáři. Ale i tak je zarážející, že je některým lidem lhostejno, jak se k přírodě chovají.

Po úklidu na Žabárně jsme přešli k Podměstskému rybníku a tam na nás čekaly větve, které jsme nakládali a odváželi ke spálení. Chci poděkovat i rodičům, kteří se s námi dali do práce a zároveň se omluvit za to, že jsme se díky práci trošku zdrželi a k Zemánku na rozchod se nedostavili všichni včas. Kapříci mají mou pochvalu a dvojnásobný přírůstek bodů, za pracovní nasazení a vervu s jakou se do úklidu pustili.

Rybařina není jenom sezení u vody, ale i tvdá práce. Děkuji

V SEKCI DOKUMENTY NALEZNETE ZÁKLADNÍ MATERIÁLY PRO DOMÁCÍ SAMOSTUDIUM.

VLOŽENO JE I VIDEO S PITVOU RYBY

Vyhledávání

Kontakt

Kapříci Čáslav Český rybářský svaz, z.s.,
Místní organizace Čáslav
Na Bělišti 448/24
28601 Čáslav

Stránky MO Čáslav: rybaricaslav.cz
604 43 46 40     

      

       FINANČNĚ PODPOŘENO MŠMT

Pokud máte jakékoli připomínky, dotazy,
   návrhy, anebo pokud jste našli chybu, 
            KONTAKTUJTE nás prosím!