Příští schůzku mají všichni ve středu 22. května od 17:00hod

      Sejdeme se u Podměšťáku a budeme chytat.

     S sebou pouze oblečení dle počasí a náčiní pro lov ryb.

Otevřené dětské rybářské závody 8. června 2019 na

 Podměstském rybníku.

 

Novinky

Ve středu se mladší snažili vyrovnat starším...

25.04.2019 16:30

... sešli se totiž k prvnímu společnému rybolovu. Tentokrát ovšem pod jiným vedením. Z pracovních důvodů jsem na schůzku nemohl a tak za mne zaskočili Petr ml. a Lukáš F.. Sešlo se celkem 22 Kapříků a snažili se vychytat si nějaké bodíky. Zkušenosti tentokrát zvítězily 71:24. Mladším nepomohlo ani 16 ryb Káji Volencové. Ale snad to naše nejmenší nakopne k většímu úsilí a ne že by jim teď chybělo, ale alespoň zjistili, že každá maličkost může být rozhodující pro úspěch. Příští schůzku se trošku pověnujeme nedostatkům, které nás tentokrát potrápily a v sobotu 18. května si uspořádáme závody kroužku. Pro starší to bude zároveň nominace na Pohár předsedy SÚS. Nakonec bych rád poděkoval Lukášovi a Petrovi za odvedenou schůzku.

 

Záznamy: 4 - 4 ze 101
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>
V SEKCI DOKUMENTY NALEZNETE ZÁKLADNÍ MATERIÁLY PRO DOMÁCÍ SAMOSTUDIUM.

VLOŽENO JE I VIDEO S PITVOU RYBY

Dětský rybářský tábor Štědronín 2019

Dětský rybářský tábor Štědronín 2019

Od 16. do 25. srpna 2019

Tábor je určen dětem od 7 do 18 let. Rekreační středisko Štědronín se nachází na břehu Orlické přehrady v blízkosti hradu Zvíkov. Areál je obklopen zčásti rozlehlými lesy a zčásti poklidnou hladinou řeky Otavy. Je vhodný pro školy v přírodě, školní výlety, rodinnou rekreaci, letní dětské tábory, pro pobyty seniorů, rybářů a na uspořádání firemní akce. Ubytování bude ve zděné budově se 2-4 lůžkovými pokoji, sociální zařízení na chodbě.
Nespornou výhodou je v letních měsících i vlastní venkovní bazén, volejbalová hřiště nebo hřiště na malou kopanou. K dispozici je i stolní tenis nebo šipky. V okolí je plno turistických stezek. Na večerní posezení u táboráku je připraveno několik ohnišť.
Děti budou nejen rybařit, ale i sportovat, soutěžit v celotáborové hře, koupat se a chodit na výlety.
Stravování je formou plné penze plus 2x denně svačina, v případě večerního programu i druhá večeře. Děti mají po celý den k dispozici čaj nebo šťávu, na rybaření a jiné aktivity balenou vodu. V ceně tábora je ubytování, 5 x denně strava s pitným režimem, doprava, věcné ceny, zdravotnická služba, pojištění.
Cena tohoto 10-ti denního tábora je 5 200,- Kč,. Přihlášku je nutné odevzdat a uhradit cenu tábora do 30. června 2019.

Informace:
Hlavní vedoucí tábora Michal Vlach, mobil 737 427 369